АвтоТак - єдина компанія з ліцензією на придбання авто у групах! 
Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook   Aвтотак на Twitter  Aвтотак на Twitter
 
 

CEE'D - от 3 213 грн/мес. SPORTAGE - от 4 680 грн/мес. RIO - от 2 842 грн/мес. CAPTIVA - от 6 333 грн/мес. AVEO  - от 2 842 грн/мес. LANOS 1,5 - от 1 504 грн/мес. SENS - от 1 244 грн/мес.Forza - от 1 932 грн/мес.ZAZ Vida - от 1 894 грн/мес. TIGGO - от 2 600 грн/мес. CRUZE - от 3 473 грн/мес. ASTRA III - от 3 770 грн/мес. MALIBU - от 4 606 грн/мес.TRACKER - от 3 845 грн/мес.

Отзывы покупателей

25.07.2013 Алексеенко Ирина Ивановна, г. Львов

Я Алексеєнко Ірина. Живу в місті Львові. Працюю вчителем-логопедом. Дуже люблю свою професію. У шлюбі. Мій чоловік -  Алексеєнко Олександр працює в готелі "Сихів". Моєму синові 21 рік. Він студент "Львівської Політехніки".

Історія придбання мого автомобіля KIA Soul була приємно хвилюючою для мене. У мене не було ніякого початкового капіталу. Була тільки мрія. Бажання. Навіть, якщо завгодно, крик душі: хочу свій автомобіль!

Я довго думала. Шукала різні варіанти. Ходила по різних салонах, придивляючись до різних автомобілів й, оцінюючи свої можливості. Коли я вибрала автомобіль, настав момент підрахунків. Звичайно, мені потрібний був спосіб купити автомобіль не за повну вартість відразу, а поступово. Таким чином, я дізналася про програму АвтоТак. Умови програми АвтоТак були якраз пристосовані під мене: щомісячні невеликі платежі та невеликий відсоток. У результаті я порадилася з чоловіком і він підтримав мене. Я знала, що автомобіль я отримаю не одразу, але я прекрасно розуміла, що з моїми фінансовими можливостями у мене невеликий вибір і мене це не бентежило.

Я завжди мріяла подорожувати та нарешті мої мрії стали реальними! Зараз я почуваю себе не просто сучасною жінкою, а супер-леді! Бажаю усім вірити в себе і що б Ваші заповітні мрії завжди збувалися, як у мене!

24.07.2013 Копица Владимир Иванович, Первомайское, Полтавская обл

Одного разу з дружиною вирішили зробити нашому синові подарунок - автомобіль. Ми б продовжували їздити на своєму Renault, а син їздив би на своєму. Влад у нас хороший, тямущий хлопчина. Ось і подумали, що дорослому хлопцеві не завадило б мати свій автомобіль. Молоді зараз не легко, тому батьки повинні допомагати по можливості. А так, як у селі особливо роботи немає, якщо ти не маєш можливості їздити до центру, то питання про придбання автомобіля для сина рано чи пізно знову виникло б. Назбирали грошей й вирішили брати автомобіль в кредит. Вибрали вітчизняний ЗАЗ Sens. Як для першого авто – це досить гарне надбання. Поїхали до Полтави дізнаватися «що до чого». Зайшли в один із найбільших салонів на вул. Великотирнiвській, 1.

ЗАЗ Sens знайшли дуже швидко, але довго не могли визначити у який спосіб краще купувати. І ось, консультант з АвтоТак розповіла нам все докладно. Чесно вам зізнаюся, нам вона сподобалася, дуже приємна. Довго все пояснювала й показувала. Здивувало, що гарно тямить у техніці.  Казала нам, що за програмою АвтоТак можна придбати автомобіль не відразу, але за хорошими умовами, якщо немає можливості купити автомобіль за повну вартість. Для цього не потрібно було довго оформляти документи та платити великий початковий внесок. Так усе й вийшло. Ми підписали договір, справно платили та чекали розподілу автомобілів у нашій групі. А коли отримали ЗАЗ Sens, дуже раділи. Звичайно, найбільше радів подарунку наш син, бо то для нього була надзвичайно приємна несподіванка. Ось така у нас історія!

14.07.2013 Браилко Руслан Михайлович, с. Супруновка, Полтавская обл.

Мене звати Руслан. Мені 38 років. Живу в с. Супрунівка. Це біля самої Полтави. У мене звичайнісінька робоча професія. Працюю на заводі пресувальником алмазного інструменту.

Нагода придбати автомобіль трапилась, коли я дізнався про програму АвтоТак з газетної реклами. Десь рік до цього я вже починав планувати купівлю автомобіля й потрохи накопичував гроші. Навіть через рік моїх заощаджень не було досить, щоб придбати автомобіль за повну вартість. Все ж таки я вирішив поїхати в салон "Полтава-Авто". Там мене консультувала продавець Олена Миколаївна. Дівчина сказала, що для оформлення договору потрібний тільки паспорт та ідентифікаційний код, а накопичені гроші можна використати в якості авансового платежу для швидшого отримання автомобіля. А тепер їжджу на ZAZ Vida на риболовлю та насолоджуюсь відпочинком.

09.07.2013 Бабин Вадим Анатольевич, г. Запорожье

Добрый день! Меня зовут Вадим. Я из города Запорожье. Мне 39 лет.

Работаю менеджером на предприятии по механической обработке металлопроката.

Про себя могу еще добавить, что я заядлый автомобилист. За свою жизнь у меня было много автомобилей: ВАЗ 2106, SEAT, ВАЗ 2109, Opel Omega, Mazda, BMW, Нива и Ford. На сегодняшний день я даже не могу себя представить без автомобиля. Во-первых, моя работа обязывает меня много передвигаться по городу и не только. Во-вторых, сами понимаете, в нашем динамичном обществе все нужно делать очень быстро. В том числе и в домашних делах! Ну и, конечно, всегда приятно просто сесть за руль и поехать куда-нибудь на отдых и при этом не быть зависимым от общественного транспорта.

Три года назад я решил обновить свой автомобиль на новый более мощный и комфортный Chevrolet Cruze. Однажды в моем городе я увидел стенд «АвтоТак» с привлекательным Cruze. Пообщавшись с представителем, я решил, что условия договора соответствуют  моим требованиям, и я подписал договор. Кроме этого, по проходившей тогда акции я получил 100 литров бензина в подарок. Так как у меня уже был автомобиль на тот момент, мне было удобно ждать получения Cruze. Я считаю, что несмотря на некоторые особенности программы АвтоТак (то, что авто не сразу) это, пожалуй, самый реальный способ приобрести автомобиль для тех, кто не хочет платить за покупку сразу всю сумму, или для тех, у кого уже есть автомобиль. Нет ничего плохого в том, что рынок адаптируется под своего потребителя. Так давно живут многие западные страны. Возможно, если я снова захочу обновить автомобиль, я в очередной раз обращусь в АвтоТак. 

27.06.2013 Клачинская Мария Степановна, г. Львов

У моєму житті є багато приємних речей, які роблять мене щасливою. Я живу в одному з найкрасивіших міст нашої країни - Львів; у мене хороша сім'я (чоловік - Клачинський Ігор Орестович, син - Клачинський Орест Ігорович); крім того, у мене хороша незвичайна професія - шоколадчик. Мені пощастило робити людей щасливими. Однак, нещодавно у мене з'явився ще один привід для радості. Завдяки програмі АвтоТак я змогла придбати власний автомобіль, про що мріяла, до речі кажучи, вже три роки. Нехай не самий «модний», але новий та власний ZAZ Lanos вишневого кольору. Автомобілем я повністю задоволена. Кажуть, що як тільки ти з пішохода перетворюєшся на автомобіліста - життя змінюється: з'являються нові можливості. Особливо, я вдячна тому, що тепер можу часто відвідувати своїх батьків у селі. Вони вже в похилому віці і кожна зустріч з ними - робить і мене, і їх щасливішими. Мобільні телефони подарували можливість чути людину в будь-який момент, але автомобіль особисто мені подарував можливість частіше бачити найдорожчих мені людей.

20.06.2013 Романовский Александр Викторович, пгт.Сахновщина, Харьковская обл.

Одразу після закінчення школи я почав мріяти про власний автомобіль. Але можливості самостійно здійснити таку купівлю у мене не було. Через декілька років я все-таки зміг придбати автомобіль. Але це був старий, бувший у вжитку ВАЗ 2101. На цьому автомобілі я й вчився їздити. На якийсь час він був прекрасною знахідкою. Проте, думки про новіший транспорт не покидали мене. Новий автомобіль завжди краще. Це і комфорт, і менше поломок, а головне - більш насичене почуття "свого".

І ось тільки зараз, коли у мене своя сім'я, і я вже працюю сам на себе(приватний підприємець) я нарешті зміг придбати новий автомобіль. Сьогодні - це ЗАЗ Ланос, я упевнений, що невдовзі в мене буде автомобіль класом ще вище. Адже розвиватися треба поступово! На жаль, в нашій країні автомобіль - придбання доступне далеко не кожному. Я, наприклад, скористався програмою придбання автомобілів у групах "АвтоТак", про яку дізнався від друзів. Радили, тому що реальні умови для молоді: проста процедура оформлення договору й відсоток за послуги невеликий.  А автомобіль - дійсно знахідка! Дуже мені допомагає в роботі та домашніх справах.

30.05.2013 Артюшок Сергей Федорович, с. Обирки, Ровенская обл.

Мені 26 років. Мешкаю на Рівненщині. Працюю водієм бензовозу.

Автомобілі мене завжди цікавили. Ще змалку, як і всі хлопці, я намагався дізнатися більше про те, як працює автомобільна техніка. Тому й не дивно, що зараз я працюю водієм. Попри це, звичайно, я завжди мріяв мати власний автомобіль. А ще після бензовозу дуже хотілось пересісти не просто на легкове авто, а на приємну красиву машину. Переглядаючи різні автомобільні журнали, я зрозумів: якщо купуватиму авто, то тільки KIA Rio. Три роки я будував плани та збирав гроші. Потім одного разу у газеті прочитав об’яву про програму АвтоТак, що дозволяла придбати автомобіль, сплачуючи його вартість невеликими платежами. Подібних програм було декілька. Але ця зацікавила мене через невелику процентну ставку. Я зателефонував у салон «Рівне-Авто», де мені призначили зустріч.  Пам’ятаю, як приємна дівчина консультувала мене. Але після зустрічі в салоні спочатку мені не все було зрозумілим. Бо я вперше почув про такий спосіб купівлі. Потрібно робити внески та чекати деякий час. Потім консультант розповіла мені, що в мене є можливість зробити авансовий внесок і таким чином прискорити очікування, а залишок сплачувати за належним графіком. Чесно кажучи, я навіть вагався, але мене все ж таки переконало те, що у компанії була ліцензія, великий досвід роботи та чимала кількість клієнтів, які вже отримали авто. А тепер я можу додати, що я один з тих клієнтів, який отримав авто завдяки АвтоТак! Угоду я підписав у січні 2013, одразу сплатив авансовий внесок, а вже наприкінці лютого цього ж року отримав свій KIA Rio. Зараз їжджу на відпочинок на власному авто та допомагаю своїм батькам. 

29.05.2013 Польний Олег Михайлович, с. Купчинцы, Тернопольская обл..

Я водій за професією та за кермом вже давно. Моя професія - це моє покликання. Кожного разу, керуючи чужим автомобілем, я мріяв, що колись у мене буде своя власна улюблена машина. Три роки тому я поставив собі за мету, щоб то не було придбати автомобіль. І навіть модель вибрав - Chevrolet Aveo. Три роки пройшло і я, дійсно, тепер їжджу вже не лише на службовому транспорті, але й на власному. Для когось шлях до мрії в три роки міг би здатися довгим, але насправді я навіть іноді сумнівався, чи зможу накопити за три роки суму, якої було б достатньо. Тому, коли я прочитав в одній з обласних газет інформацію про програму АвтоТак, яка дозволяє придбати абсолютно новий автомобіль, виплачуючи його повну вартість частковими щомісячними платежами я, звичайно, зацікавився цим способом покупки. Спочатку я думав, що це звичайний автокредит. У салоні АвтоТак, розмовляючи з продавцем-консультантом, я почув, що ця програма відрізняється від кредиту, і є купівлею в групах. Усе невідоме завжди лякає, але, коли будучи вдома, я вирішив ще раз зважити всі «за» та «проти» зрозумів, що АвтоТак мені підходить більше, ніж інші способи купівлі. Незабаром я знову навідався в салон АвтоТак в Тернополі на бульварі Шевченка і оформив договір. Мене зацікавила низька процентна ставка та простіша процедура оформлення договору. Я знав, що автомобіль доведеться чекати деякий час. Але оскільки іноді міг користуватися робочим автомобілем, вирішив, що - це не проблема. Крім того, якби я вирішив копити гроші, мені б все одно довелось чекати. Можливо, навіть ще довше.Тепер я зі своєю дружиною і трирічним сином можу спокійно їздити на власному авто! Тим паче, що ми дуже любимо подорожувати.

19.05.2013 Митауер Михаил Ефимович, г. Ильичевск, Одесская обл.

Меня зовут Михаил. Сам я из портового города Ильичевск. По этой простой причине не сложно догадаться, что профессия моя тоже связана с морем. Я – моряк. У меня есть жена Тамара Ивановна и сын Алексей, который работает водителем. Я очень большой любитель путешествий. Проходив долгое время под парусами, всегда хотелось иметь возможность комфортно путешествовать на своем транспорте.

Долгое время у меня был ВАЗ 2101 и я планировал его поменять на новый KIA RIO. Про подходящие условия в АвтоТак я узнал от знакомого.  Эта программа меня полностью устроила по нескольким причинам. Во-первых, у меня был уже автомобиль (хоть и старый), и я готов был ждать, и постепенно выплачивать новый автомобиль небольшими платежами. Во-вторых, более низкая процентная ставка, чем в других вариантах, например, кредит. И, кроме всего этого, профессия моряка способствует тому, что находясь, долгое время в плавании, ты учишься заранее планировать свои дела, которые будут ждать тебя на суше. Так я и сделал, запланировав себе постепенное приобретение автомобиля и, поэтому программа АвтоТак мне подошла больше всего.

12.05.2013 Гаврилюк Владимир Николаевич, с. Красная Звезда, Николаевская обл.

Про новенький авто мріяв давно. Старенький «Москвич 412» вже не міг витримувати тривалої їзди та навантажень. Я працюю слюсарем у херсонському вагонному депо. Придбати нову автівку за повну вартість немав можливості. Тому шукав спосіб придбати так, щоб можна було поступово виплачувати вартість. Про АвтоТак дізнався з однієї місцевої газети, де було багато різних оголошень. Просто зателефонував за номером телефону, що був вказаний в об’яві. Поспілкувався з продавцем-консультантом Юлією, яка назначила мені зустріч. У салоні вона уважно розповіла мені про умови програми та показала автомобілі, які були виставлені. З усіх я обрав ЗАЗ Сенс, бо це був оптимальний варіант для мене. Зараз я ще продовжую виплачувати свій автомобіль та вже  їжджу на ньому й по сімейним справам, й просто в своє задоволення.

30.04.2013 Ряшко Сергей Борисович, г. Мукачево, Закарпатская обл.

Я працюю бухгалтером. Маю дружину Ірину та двох діточок (6 та 7 років).  Дружина працює приватним підприємцем.

З програмою придбання автомобілів у групах я знайом вже давно і своє перше авто я придбав якраз завдяки такій програмі. Розумієте, в силу своєї професії я звик рахувати. Перед тим, як обрати придбання у групах, я порівняв усі умови цієї програми та банківського кредитування. Ніхто не хочу рахувати. Але ж через банківські кредитні послуги отримуєш велику переплату. Крім цього, мене там не вподобалось те, що кожного місяця я мав сплачувати іншу суму.

Моїм першим авто, яке я отримав через програму придбання у групах був ВАЗ. Проїздивши на ньому 6 років я захотів нове авто. Звернувся до салону «АвтоТак», поспілкувався з тими, що отримали авто, та обрав KIA Cerato через відповідність ціни та якості. Ще й гарантія 7 років. В «АвтоТак» не тільки прийнятні умови, але й зручно. Усі квитанції приходять додому, не треба виясняти, чекати черги.

Автомобілю радію майже щодня. Та що там казати: я майже живу в ньому! Їжджу на  роботу, по домашнім справам. Машиною - на поле, на природу, на море.

25.04.2013 Геннадий Станиславович Чурило, г.Горловка (Донецкая обл.)

Работе на шахте я посвятил всю свою жизнь. Моя жена – Елена Николаевна – тоже работает на шахте, хлористом. Недавно я стал пенсионером, но решил продолжать работать. Во-первых, это все-таки дело моей жизни, а во-вторых, деньги в семье никогда не помешают. Тем более, что совсем недавно я смог реализовать давнюю мечту – купил новый автомобиль КIА Rio!

Шел я к этой мечте очень долго. В марте этого года моей первой машине исполнилось ровно 30 лет. Жигули у меня еще с 1983 года. Купить новый автомобиль, сами понимаете, хотелось уже давно.

Почему именно KIA: решил еще давно. Когда-то 90-е годы приходилось подрабатывать не по специальности. Одним из дополнительных источников дохода стал ремонт автомобилей. С того времени это превратилось в его хобби. За всю мою практику я изучил многие автомобили и KIA мне приглянулся. Автомобили качественные, не ржавеют, надежные, сделанные на совесть, и цена очень приемлемая. У меня брат за границей живет и тоже КIА себе купил.

Время проходило, а мечта оставалась мечтой. В первую очередь приходилось думать как прокормить семью. Но я все же интересовался ценами на автомобили, условиями покупки. Сейчас предлагают разные варианты. Даже не имея полной суммы, уже можно что-то планировать. Но когда суть до дела, посчитаешь, вот и получается, что в кредит выплачиваешь не одну, а уже две машины. Я так сыну машину в кредит купил 5 лет назад, Chevrolet Aveo. Слышал также об АвтоТак - одна из финансовых программ, при которой стоимость машины можно выплачивать частями, а не сразу всю сумму, но в свое время не обратил внимания. Думал, как и везде, проценты большие, документов много надо. И все-таки однажды пошел в салон узнать из первых уст, так сказать, об условиях, переплатах и т.д. Подумал, зачем дальше тянуть? И получилось так, что ушел оттуда уже с договором. К тому же, чтобы оформить договор, нужен был паспорт и идентификационный код, это все было у меня с собой. Условия для моей семьи оказались подходящими: платеж ежемесячный небольшой, и переплата минимальная, по сравнению с другими, да и сервис отличный, люди приятные, - сразу и принял решение, а то так всю жизнь можно только мечтать. Так, потихоньку, небольшими частями, я стал выплачивать свою новую машину. Ездил я еще на своем старом автомобиле, и вкладывал в новый.

Сейчас Жигули отдам сыновьям, пусть ездят. Прошло время, и, даже не верится, я пересаживаюсь на новую машину! К лету - очень кстати. У моих сыновей - свои семьи, дети. У нас с женой - три внучки. Мы уже запланировали, что летом с детьми и внуками, все вместе, едем на море. Особенно детвора ждет тепла, чтобы можно было реализовать наши планы.

20.04.2013 Михольский Дмитрий Олегович , г. Запорожье

Зовут меня Дмитрий. Мне 21 год. Работаю оператором станков в Запорожье на заводе «Мотор Сич». Семья у меня не большая.  Мама работает инженером-технологом, а бабушка -пенсионер.

Давно мечтал о том, что бы приобрести доступный для меня новый автомобиль. Искал выгодные условия для покупки автомобиля. В салоне «Запорожье-Авто» мне рассказали про условия приобретения автомобиля с помощью программы «АвтоТак», которые оказались вполне реалистичными, и  я впервые за долгие годы мечтаний купить автомобиль поверил в это. Решил брать ЗАЗ Ланос. До этого у меня был ЗАЗ 968 М – машина очень старая, раритетная даже можно сказать. 

Небольшая процентная ставка и приемлемая ежемесячная оплата, на мой взгляд, делают программу «АвтоТак» очень привлекательной для многих. Особенно для молодежи, как я.

Автомобиль буду использовать для поездок на дачу, на отдых и просто для езды в свое удовольствие.

18.04.2013 Литвиненко Тарас Николаевич, с. Пустовари, Полтавская обл.

Завдяки «АвтоТак» я придбав ZAZ Forza. Це мій перший автомобіль. Як тільки отримав водійське посвідчення, одразу почав думати, як придбати автомобіль. Моя родина живе у селі. Батько працює трактористом, а матір – домогосподарка. Автомобіль хотілось, звичайно, новий.

Попри те, що в мене були деякі заощадження, грошей, щоб одразу купити авто не вистачало. Довелось шукати альтернативні варіанти. Я звернувся до банку за кредитом, але отримав відмову. З реклами в однієї з газет побачив рекламу про програму придбання авто у групах «АвтоТак». Вирішив, що це може бути останнім шансом поїхав до салону «АвтоТак» у Полтаві. Там мені розповіли про всі умови, які цілком влаштовували. Найголовніше, що я зміг підписати Договір без довідки про доходи, яку обов’язково просили у банку. Підписавши Договір, я одразу зробив авансовий внесок й отримав авто вже за місяць. Тепер можу багато де їздити в особистих справах й у місто.

15.04.2013 Тронько Петр Васильевич, г. Сумы

Ще донедавна я тільки мріяв про нове авто. Водійській стаж в мене не маленький та за кермом я, звісно, не перший рік. Проте мій ВАЗ 2106 вже давно мені «натякав», що його пора експлуатувати менше. Без автомобіля, як без рук. Мені він потрібен і щоб на роботу їздити, і щоб подорожувати, і щоб швидше та зручніше робити різні справи по господарству. На новий автомобіль грошей не вистачало. Така техніка – серйозне придбання й не з дешевих. Але ж авто хотілось і доступне, і щоб дизайн був симпатичний. Я працюю ювеліром й знаюся на гарних речах. Про «АвтоТак» дізнався з реклами. Умови як для мене здались вигідними, тому не сумніваючись підписав Договір. Вирішив старенький ВАЗ змінити на новеньку Lada Granta: за ціною прийнятна і зовні гарна.

12.04.2013 Мациевский Александр Анатолиевич, г. Токмак, Запорожская обл.

Я работаю заведующим хозяйством. О новом автомобиле мечтал уже пять лет. И даже смог накопить не мало денег, но все же этого было не достаточно, что бы купить автомобиль сразу. Даже решил какой автомобиль буду приобретать – KIA Rio. До этого ездил только на своем ВАЗ 2105.

О программе «АвтоТак» узнал от родственников. Они мне рассказали обо всех деталях программы, а так же о том, что можно сразу сделать авансовый взнос, что бы получить автомобиль поскорее. Так и сделал. За руль своего нового KIA Rio сел уже через месяц.

Теперь новый автомобиль радует наше семейство каждый день. 

04.04.2013 Исаченко Игорь Иванович, г. Чернигов

Мене звати Ігор Ісаченко. Я працюю продавцем у автомагазині. Давно мріяв про автомобіль, щоб їздити на роботу, подорожувати, возити дітей на гуртки. Про «АвтоТак» дізнався завдяки рекламі. Зателефонував до найближчого салону «АвтоТак» на пр. Миру, 231. Дівчина консультант відповіла люб’язно на мої запитання та призначила мені зустріч у салоні. Умови програми мене влаштували і я погодився укласти Договір. Завдяки «АвтоТак» тепер я їжджу на новій Lada.

21.03.2013 Оксана Яроменко. г.Киев

У нас обычная семья: я, мой муж Андрей и шестилетняя дочь Олечка. Вот уже год как мы планировали приобретение нового автомобиля для нужд нашего небольшого семейства. И в феврале 2013 года мы получили ЗАЗ «Sens» благодаря АвтоТак.

Мой муж работает в охранной фирме, а я - менеджером по работе с клиентами. Наша дочка еще ходит в садик, но уже в этом году пойдет в школу.

Мы оба достаточно занятые люди, ценим свое время и хотим достаточно его уделять не только работе, но и семье! Особенно дочке.  Будет очень удобно возить Оленьку в школу и на кружки. Мы сможем чаще навещать родителей и выезжать на природу. Станет удобно в жизни и в быту. Потому что стоять мерзнуть на остановках и тягать сумки с базара очень тяжело. А муж счастлив, что теперь будет ездить на рыбалку с друзьями на своей машине. Поэтому автомобиль для нас очень важная необходимость.

Когда мы начали искать наиболее выгодный вариант приобретения автомобиля, мы столкнулись с большим количеством разных предложений. В банках предлагали высокие ставки и, соответственно, большие ежемесячные платежи. Потом мы случайно увидели рекламу «АвтоТак» в интернете, и решили разузнать все подробнее. Очень привлекло то, что ежемесячные платежи были доступны на столько, что не приходится ущемлять семью в каких-то других вещах. За  наш «Sens» сейчас – это 1 011 грн. в месяц. Устраивает срок выплаты – аж до 7 лет. И, конечно, очень порадовала акция: мы получили зимние шины.

Кроме этого, нам понравился сервис в компании: всегда  можно дозвониться без проблем в центральный офис, интересующую информацию предоставляют очень четко и понятно.

Теперь с новым «Sens» я по-настоящему счастлива! Моя жизнь стала комфортнее. Спасибо АвтоТак за автомобиль!

С уважежнием, Оксана Яроменко

20.03.2013 Петров Игорь Михайлович, с. Дунаивцы, Хмельницкая обл.

Я працюю інженером-будівельником.

Дружина Вікторія Василівна менеджер у ВАТ «Медтехніка».

В мене є дві доньки – Ольга (14 років) та Анна (11 років). Обидві навчаються.

Мріяв змінити старий ВАЗ на новий автомобіль 10 років. І ось нарешті завдяки програмі придбання автомобілів «АвтоТак» я це зробив. Тепер я з задоволенням їжджу на новенькому ZAZ Vida.

Угоду я підписував у салоні "ХМЕЛЬНИЧЧИНА-АВТО" на Проспекті миру, 102. Продавець-консультант Олеся виявилася привітливою та дуже зрозуміло розповіла не тільки про програму, але й про всі характеристики обраного мною автомобіля. Я був повністю задоволений. Програма «АвтоТак» цілком влаштувала мене завдяки тому, що надає вигідні умови розрахунку для сімейного бюджету. Для мене це було головною причиною придбати авто не в інший спосіб, а саме так.

03.03.2013 Иванцив Анастасия Дмитриевна, с. Домаморич, Тернопольская обл.

Ми з чоловіком давно мріяли про новий автомобіль і дуже вдячні, що «АвтоТак» нам допоміг придати новенький ZAZ SENS. До цього часу у нашій родині був тільки ВАЗ 2101. Але ж техніка не вічна й на старенькому ВАЗі далеко не поїдеш. Два роки з чоловіком думали-гадали, як придбати нове авто. Зрозуміли, що для нас це буде дуже складно саме через те, що ми обидва пенсіонери. Отримати кредит, самі розумієте, не просто в такому віці. Але все якось вирішилось само собою. Одного разу прочитала об’яву в газеті про програму придбання автомобілів через купівлю у групах «АвтоТак». Спочатку подзвонила до салону, щоб спитати про умови. Виявилось, що ніяких перешкод за віком у «АвтоТак» не має і програмою можуть скористуватись навіть пенсіонери. Зібралися з чоловіком та поїхали до салону. Інші умови теж виявились прийнятними для нас. Особливо щомісячні внески. За наш Сенс щомісячний платіж складає 1 045,17 грн. Договір ми підписали у грудні 2012 р., а автомобіль отримали наприкінці лютого цього року. Зараз дуже задоволені нашим новеньким авто та дякуємо «АвтоТак».

19.02.2013 Валерий Антоненко, с. Емильчино Житомирской области

Ми з жінкою обидва медичні працівники. Мешкаємо у селищі Ємільчине Житомирській області. У нас є дві доньки: старша – вже закінчила інститут, живе і працює у Києві. А молодша ще тільки навчається заочно, на економіста, і вже працює за спеціальністю. Для нашої родини, незважаючи на те, що ми медпрацівники, а не бізнесмени, купівля машини  виявилася, як не дивно, посильною.

У АвтоТак ми обрали ЗАЗ Forza бордового кольору. Вона сподобалась моїй дочці. Одразу почала мріяти, як приїде на роботу і до інституту на новій машині.

Спочатку збиралися купляти не нову машину, бо різниця по грошах суттєва. Вирішили поїхати з дружиною у Київ, на авторинок, де продають автомобілі, що вже були у вжитку.

Окрім авторинку зайшли до одного з автосалонів, що був поруч. Там нам розповіли про різні варіанти купівлі, і кредит, і лізинг, і АвтоТак. З першими двома варіантами ми й раніше були знайомі. А от умови АвтоТак для нас виявилися приємною несподіванкою: просто й доступно. Потрібен був паспорт та ідентифікаційний код, все це я мав при собі, от ми і вирішили з дружиною не гаяти часу, а одразу, на місці, підписати папери.

На цей час в мене вже була машина – Волга універсал, але вона вже досить стара. Наша сім’я живе у приватному будинку. Є господарство, і город. Так що, є де примінити стареньку. А тепер маємо авто ще й для комфорту, задоволення та краси. Крім цього – це нагода відвідати родичів, які в мене мешкають по всій Україні! Стара машина таких відстаней не здолала б.

31.08.2012 Олеся Попова

Добрый день. Меня зовут леся. Я являюсь клиентом «АвтоТак» и хочу рассказать вам свою историю.В нашей семье стал вопрос о замене автомобиля – старый на новый. Мы решили обратиться в «АвтоТак», потому что можем оплачивать свой новый автомобиль минимальными ежемесячными взносами. При принятии решения мы рассматривали разные варианты, такие как покупка авто через банковский кредит, но нас не устраивал большой процент и большой первоначальный взнос. Лизинг нам не подошел из-за большого авансового взноса и больших ежемесячных платежей.

Посетив салон «АвтоТак», нам предоставили полную информацию для приобретения машины. Профессионализм консультантов помог сделать выбор необходимого нам автомобиля – «ЗАЗ Сенс», который мы называем «Солнышко».Хотим выразить огромную благодарность «АвтоТак», который помог нам осуществить нашу давнюю мечту – покупку нового автомобиля.

В ближайшее время мы планируем взять второй автомобиль, который будем приобретать в «АвтоТак». Более того, кроме покупки нового автомобиля, у меня есть желание стать сотрудником «АвтоТак», чтобы помочь всем украинцам осуществить  мечту о новом автомобиле.

30.07.2012 Софья Викторовна Рогачева

Хочу выразить благодарность за профессионализм и добросовестность в выполнении своих обязанностей Вашего представителя – Кобец Александра Александровича.


Договор 373601


 

12.07.2012 Вадим Викторович Поляк, пгт. Казачья Лопань (Харьковская обл.)

10.02.2012 Валерий Александрович Седин, г. Суми

01.02.2012 Анатолий Ростиславович Дроненко , Киевская обл., п. Остролучье

Автомобіль мені дуже потрібен. Необхідно скрізь їздити. Син живе у Києві, а дочка в Обухові. Все життя хотів мати новий автомобіль, а не бувшого у вживанні. До сьогодні у мене вже було два автомобілі. Самий перший ВАЗ 2103, а потім Опель Кадет. Дуже старенький: 1986 року виробництва. Два місяці назад я його продав. Мав вільні кошти, які якраз запланував на придбання нового авто. Почав розглядати багато варіантів. Коли відвідував ранковий базар натрапив на об’яву АвтоТак. Прийшов до салону, що знаходився у Києві на проспекті Возз'єднання 7-Б. Дуже зручно, що все знаходилось в одному місці. Обрав авто й одразу уклав угоду. Чекав на авто три місяці. У вересні заключив, а у грудні вже отримав. Платежі виявилися посильні. За свій Ланос я сплачую 1 404 грн. на місяць. Працюю на заправці. Дружина – у їдальні. Для нашого сімейного бюджету цілком прийнятна ціна.

З усіх своїх знайомих я перший, хто уклав Угоду. А потім ще двох друзів привів. Сподіваюсь, що вони теж невдовзі отримають авто.

Хочу відзначити, що мені сподобалось відношення до мене з боку працівників АвтоТак. Особливо приємно було спілкуватись з менеджером з видачі авто Сергієм. Він навіть виявився моїм земляком з Вінниччини. Робив все сам та багато чого корисного порадив. Так що я дуже задоволений.

14.12.2011 Роман Слепко, г. Киев

Я искал такую программу, благодаря которой можно выплачивать за машину небольшими платежами. И, чтобы проценты были небольшими. В одном из автосалонов мне рассказали о  программе, которая оказалась самой реальной для меня. Кроме этого, обратил внимание на простоту оформления договора: пришел в салон, показал паспорт, оплатил за вступление в программу - 3,6% от цены машины и подписал договор.

Я выбрал ЗАЗ Форца. Для первой машины - то, что нужно - и современная, и надежная. Платеж за мою Форцу 1238 грн. Поскольку я работаю, хотя и учусь заочно, меня эта сумма устраивает.

Я понимал, что автомобиль нужно ждать, при этом платить ежемесячные платежи. Чтобы иметь машину как можно быстрее, я заплатил аванс. Договор подписал в сентябре, а в октябре получил письмо с сообщением, что можно оформлять необходимые документы и, на условиях Договора, забирать автомобиль.

09.06.2011 Оксана Кравченко и Вадим Шоломко, г. Днепропетровск

Цитата из, присланной нам благодарности от наших клиентов

"Уважаемая Дирекция, мы,  вышеуказанные участники системы АВТО ТАК, глубоко Вам благодарны за то, что Вы пошли на  встречу рассмотрев наше заявление и предоставив нам право выбора другого менеджера по продажам автомобилей на свое усмотрение.

Наш выбор остановился на автосалоне по адресу:

г.Днепропетровск, пр. Труда 16, «Днепр-АВТО».

Очень довольны работой менеджера ТИОДОРОВОЙ ТАТЬЯНЫ АЛЕКСАНДРОВНЫ.

Умение общаться с людьми, умение убедить, доступно объяснить – это черты далеко не всех работников.

Извините, за пафос: Хотя не все так просто в системе АВТО ТАК, но мы довольны, в первую очередь отношением к людьми.

С уважением

Кравченко Оксана Геннадиевна, Шоломко Вадим Викторович
."

Оригинал отсканированного письма можно посмотреть здесь - http://www.facebook.com/avtotak?sk=app_213173445359798

09.06.2011 Татьяна Новикова, г.Днепропетровск

«Администрации

ООО «Авто Просто»

Новиковой  Татьяны Николаевны

Договор № 500251

гр.4 № 10Я хочу выразить благодарность работнику Вашего предприятия Тиодоровой Татьяне Александровне (г. Днепропетровск , пр. Труда, 16)  за очень качественную консультацию по поводу приобретения автомобиля, за внимательное сопровождения меня, как клиента до момента получения. 

Она начатое дело доводит до конца, очень внимательная и доброжелательная, сразу  видно, что профессионал в своем деле.

Благодаря таким сотрудникам авторитет Вашей компании стабильно будет расти на рынке Украины.

Желаю Вам процветания Вашей компании в дальнейшем, хороших и многочисленных клиентов.

С уважением, Новикова Т.Н.»


Оригинал отсканированного письма можно посмотреть здесь - http://www.facebook.com/avtotak?sk=app_213173445359798

08.06.2011 Овдий Н. Ф., г. Симферополь

Прошу выразить благодарность работникам Вашей компании Елисееву Дмитрию Николаевичу (менеджер по выдаче, г. Симферополь), Сотниковой Оксане Викторовне (специалист по продажам, г. Белогорск), за чуткое и внимательное отношение к клиентам, оказании помощи в оформлении нужных документов, за понимание и доброту.    28.04.2011г.

С уважением, Овдий Н. Ф

14.03.2011 Суханов Андрей, г. Киев

Я работаю менеджером отдела доставки в коммерческой фирме. Для доставки товаров клиентам раньше использовал служебный микроавтобус. Затем служебный транспорт пришлось вернуть. Купить собственный автомобиль я решился не сразу. Но мой образ жизни очень активный. Автомобиль нужен был позарез: и по работе, и для своей семьи. Я хотел внедорожник. И обязательно с полным приводом. Поэтому и выбрал Kia Sportage. К тому же – это новейшая модель. На такой машине можно и в гости, и в театр, и на природу. 

О программе приобретения автомобилей в группах я узнал в автосалоне на ул. Кольцевая дорога, 2 (Автоцентр на Борщаговке). Условия программы «АвтоТак» мне показались подходящими. К примеру, процент за услуги компании очень посильный – меньше чем полпроцента в месяц, а ежемесячный платеж – минимальный - 2157,38 грн. Я сразу подписал договор. При мне было все, что для этого требовалось – паспорт и сумма в 3,6% от стоимости автомобиля. 

Договор заключил в марте. Сначала просто оплачивал каждый месяц равные платежи. Когда у меня появилась крупная сумма, внес аванс. Удалось еще и существенно сэкономить: при оплате наперед двух и более платежей в месяц стоимость услуг компании снижается на 50%. В сентябре мне уже сообщили, что я могу оформлять автомобиль.

Теперь я с чистой совестью советую этот способ покупки автомобиля и друзьям, и родственникам. Если есть сразу вся сумма для покупки автомобиля - это одно дело. А если нужно покупать «на выплату», то тут нужно искать наиболее подходящий вариант. Для меня им стала эта программа.17.12.2010 Инна Рикун из г. Киев

Я давно хотела купить машину. Ожидание на остановках на морозе и в жару, теснота в общественном транспорте меня утомили. Но мне не хватало денежных средств, чтобы оплатить за машину сразу полную стоимость.

Я начала узнавать, какие программы на покупку автомобилей вообще существуют.

В августе поехала в автосалон, где меня ознакомили с условиями различных программ, среди которых, - программа . Я работаю специалистом по страхованию, поэтому в расчетах платежей и процентов хорошо разбираюсь. Условия данной программы мне показались довольно приемлемыми. Например, минимальный платеж за мой - 672 грн. в месяц. Договор я подписала в августе, оплатила аванс и уже в конце октября мне сообщили, что я могу оформлять свою машину.

17.12.2010 Игорь Шипоша из г. Борисполь

Когда-то, лет 5 назад, мои родители хотели купить машину через подобную систему. Но... я мало слышал о программах приобретения в группах, поэтому их отговорил. Несколько лет назад сам  начал задумываться о покупке автомобиля, потому что расходы на ремонт моего «Москвича» ощутимо «били» по бюджету семьи, а у нас подрастают двое детей.

Тем временем у моего друга уже появилась машина. Я узнал, что приобрел он ее в «АвтоТак». Поэтому, я решил еще раз обратить внимание на данную программу. Почитал договор, разобрался в условиях, заключил контракт на «Aveo» и начал платить ежемесячные платежи. Услуги компании, в год составляют около 5,5% от стоимости автомобиля. А если платить наперед - авансовые взносы, - то, согласно условий договора, предоставляются скидки на услуги компании в размере 50%. Я каждый раз, когда могу, использую такую возможность, и это - существенная экономия для меня.

В результате моя семья уже наслаждается комфортом, который может дать только новый автомобиль.17.06.2010 Игорь Александрович Первой, г.Киев

Несколько лет назад по системе «приобретения в группах» я купил «Славуту» для сына. В то время это было хорошим вариантом для моих финансовых возможностей, учитывая то, что семья большая. Недавно решил и себе машину купить. Изучил разные предложения, а их оказалось не много, время не простое. Уже имея опыт «покупок в группах», обратился в АвтоТак. По условиям устраивало, что услуги компании приемлемые – 0,38% в месяц от стоимости машины, выбор автомобилей большой, платеж ежемесячный по силам. Но волновали сроки получения машины: не хотелось долго ждать. Консультант сориентировал, что, если есть возможность – платить авансовые платежи. Таким образом, машина быстрее, и экономия на услугах компании 50% за каждый авансовый платеж.

Вообще, я думаю, что программа для тех, у кого нет всей суммы купить машину сразу. Или кредит в банке проблематично взять. Идеальный вариант тоже для того, у кого уже есть машина, со временем хочет ее поменять на новую: ездишь себе на старой, платишь за новую, через время новую - забрал, старую - продал.

Я получил машину через 5 месяцев, в целом – доволен.10.04.2010 Олександр Царьов, с. Білогородка

Про купівлю машини я став думати вже після весілля, коли ми чекали на поповнення в родині. Мій ВАЗ–2107, служив мені багато років, гарний автомобіль, невибагливий до наших доріг, недорогий в обслуговуванні. Та він вже потребував заслуженого відпочинку. А бути «на колесах» мені просто життєво необхідно – на роботу кожного дня добиратися до Києва, на навчання. Побувавши в автосалонах, я впевнився, що для молодої родини купити машину без шкоди для сімейного бюджету - не просто. То ставки дуже великі, то перший внесок відбиває бажання навіть думати про машину. Про «придбання у групах» я раніше чув від свого друга, але якось не дуже замислювався про цей варіант. Та в одному із автосалонів «УкрАВТО» я все ж таки ознайомився з програмою АвтоТак.

Чесно кажучи, умови мене спочатку дуже збентежили: пред`явивши тільки паспорт, ідентифікаційний код та заплативши вступний внесок - 3% від ціни автомобіля, я вже дуже скоро, начебто, міг стати власником «Ланоса», на який я так розраховував. Ну, і ще треба було кожного місяця сплачувати внески. Коли міг – платив більше, ніж один щомісячний внесок – авансові платежі, а вони розраховуються з 50%-вим зменшенням ціни послуг компанії.

Мої сумніви розвіялися тільки через чотири місяці, - я одержав мою машину. Знайомі ще й досі не вірять, що таке можливо. 

На машину треба чекати. З іншого боку – щомісячні платежі нормальні, під силу платити. А на те, коли одержиш машину, можна впливати, залежить від бажання та все ж таки від реальних фінансових можливостей.04.03.2010 Мария Филипповна Денисенко, г. Ирпень

У нас в семье это уже вторая машина, первая – «Жигули». Прежней машиной мы были очень довольны, но так как она уже была старенькая, приходилось часто ставить ее на ремонт. У меня двое детей-близнецов, которые только закончили учебу в институте. Я решила сделать им подарок: старую машину продать, и, доложив определенную сумму, купить детям новую. В автосалоне УкрАВТО мне рассказали о покупке в группах. Меня смутило то, что это не совсем обычная, нестандартная форма покупки машины: о приобретении в группах я слышала впервые. Для начала прочитала договор, задала вопросы консультанту. Понравилось, что для оформления договора не нужно было приносить справку о доходах; проценты за услуги – самые низкие по сравнению с предложениями других компаний – до 4,6 в год. В тот же день, 31-го августа, заключила договор и заплатила вступительный взнос – 3%. Октябрь и ноябрь платила по 1200 грн. В конце ноября, чтобы быстрее получить машину, подала заявку с предложением сделать авансовую оплату, заявка была удовлетворена. Деньги с продажи старой машины заплатила как аванс, предоставила поручителей и 21-го декабря мы с семьей забрали из салона наш Авео.05.02.2010 Наталья Цюрупа, г. Миргород

Меня зовут Наталья. Я работаю медсестрой. Автомобиль для меня всегда означал комфорт и свободу, это мечта еще со старших классов школы. С тех пор прошло уже почти 15 лет, но до последнего времени мне так и не удавалось реализовать свое намерение – все-таки это вещь достаточно дорогая… А сейчас еще и с кредитами очень сложно… Однажды, я все же решилась пойти в автосалон и спросить, могу ли купить машину в кредит. Менеджер автосалона порекомендовал ознакомиться с программой АвтоТак.

Затем специалист по продажам рассказал об условиях, помог разобраться во всех нюансах, ответил на все мои вопросы. Мне понравилось, что по условиям программы нет никаких скрытых платежей и комиссий. Также, один из самых важных факторов - это небольшие ежемесячные платежи, за счет того, что срок оплаты – до 10 лет. Например, минимальный платеж на мой Chery – 573 грн в месяц, но могу платить и больше - в таком случае услуги компании, составляющие до 4,6% в год, сокращаются в два раза, и получается существенная экономия, чем я и воспользовалась. Я хотела компактный женский автомобиль. Технические возможности, внешний дизайн, отделка салона Chery, предложенного в автосалоне, меня полностью устроили.

Я никому не рассказывала, что заключила договор, до тех пор, пока не приехала на своей машине, поскольку слышала много противоречивых мнений о подобных программах, что это обман, или «бесплатный сыр в мышеловке». Все мои знакомые были крайне удивлены, даже таксист, с которым ехала в автосалон забирать свою машину.

На мой взгляд, нужно всегда помнить, что везде есть свои правила, что-то устраивает меньше, что-то больше. Необходимо взвешивать все «за» и «против». Например, автомобиль нужно ждать в течение какого-то периода с момента заключения договора, одновременно осуществляя платежи по нему. Учитывая то, что я уже 15 лет хотела купить машину, и по разным причинам мне это не удавалось, то условие «подождать» несколько месяцев, меня отнюдь не смутило.

Не в моих правилах давать советы, думаю, самый правильный совет – это личный пример: у меня теперь есть собственная машина. И таких, как я – много. Каждый должен сам определиться: читать внимательно договор, заключать его и получить машину по программе, или продолжать ездить в общественном транспорте. Для меня эта программа стала реальной возможностью прийти к цели.


Наталья Викторовна Цюрупа, г. Миргород

30.11.1999 Граб Сергей Степанович, пгт. Берегомет, Черновицкая обл.

Мене звати Сергій. Я родом з Буковини. Займаюсь господарством. Дружина працює вчителькою. Вже давно хотіли завести другий автомобіль. Зараз їздимо на старому ВАЗ 2101. Мріяли приблизно п’ять років. Потроху збирали гроші. В однієї з міських чернівецьких газет прочитали інформацію про таку програму як «АвтоТак», яка дозволяє придбати автомобіль, сплачуючи невеликими щомісячними платежами. Умови як раз співпадали з нашими можливостями: просте підписання договору без довідки про доходи та доступні платежі. Зараз їздимо на новенькій Chery QQ. Дякуємо «АвтоТак» за наш новий автомобіль!