Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

УМОВИ АКЦІЇ НА ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ 2016

 

«Яскраве майбутнє разом з АвтоТак»

 

Для клієнтів, які укладають договір в період з 01 липня 2016 року по 31 серпня 2016 року включно надається право на отримання однієї зі спеціальних пропозицій* від  ТОВ «АВТО ПРОСТО» після одержання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак.

1) Реєстрація Автомобіля у подарунок.*

2) Право отримати газобалонне обладнання (ГБО) на автомобіль у подарунок* при отриманні Автомобіля. За умовами акції придбання та встановлення ГБО здійснюється виключно в офіційних сервісних центрах АТ «УкрАВТО».

3) Право отримати причіп для автомобіля у подарунок*.

* Під спеціальною пропозицією мається на увазі отримання Учасником системи «АвтоТак» відшкодування коштів, витрачених на реєстрацію Автомобіля, або на придбання та встановлення ГБО, або на придбання причепа для автомобіля. Сума коштів, що відшкодовується на реєстрацію Автомобіля, або на придбання та встановлення ГБО, або на придбання причепа для автомобіля не може перевищувати 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка була повідомлена Постачальником на день надання Права на отримання автомобіля. Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків на Графік внесків згідно з Договором про адміністрування. В разі, якщо вартість реєстрації Автомобіля, або придбання та встановлення ГБО, або придбання причепа для автомобіля виявиться меншою, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни автомобіля, різниця не відшкодовується Учаснику.

Відшкодування коштів буде здійснюватися на підставі оригіналів документів, які підтверджують сплату передбачених чинним законодавством платежів при реєстрації Автомобіля, або на придбання та встановлення ГБО, або на придбання причепа для автомобіля. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України. Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків згідно з Договором про адміністрування. В разі, якщо розмір відшкодування виявиться меншим, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни автомобіля, різниця не підлягає готівковому чи безготівковому поверненню Учаснику. Право скористатися умовами акції, викладеними вище, поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 липня 2016 р. до 31 серпня 2016 р. включно. Дійсним вважається тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак та/або на сайті: www.autotak.com.ua

Отримання однієї зі спеціальних пропозицій згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення від Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 1 (одного) календарного місяця після отримання Автомобіля за системою «АвтоТак» та наданням Учасником документів, що підтверджують придбання та встановлення ГБО, причепа,  або реєстрацію Автомобіля. Після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та подарунок не надається.

Зображення автомобіля наведено для ілюстрації та може відрізнятися від наявних у продажу у Постачальника. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак.

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АвтоТак та формування групи і передачу авто – по 3,6% з ПДВ від ціни авто.

Безстрокова ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг.