Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 535 грн/міс. CEE'D - від 6 797 грн/міс. RIO - від 5 275 грн/міс. Tiggo - від 4 880 грн/міс. Cruze - від 6 086 грн/міс. AVEO - від 4 661 грн/міс. SPORTAGE - від 8 695 грн/міс. ASTRA - від 6 697 грн/міс. TRACKER - від 6 125 грн/міс. Niro - від 9 365 грн/міс. NIVA - від 5 191 грн/міс. R2 - від 2 650 грн/міс. R4 - від 3 457 грн/міс. EMGRAND - від 4 126 грн/міс. LARGUS - від 3 328 грн/міс. Gentra - від 3 791 грн/міс. Stonic - від 5 885 грн/міс.

Запитання-відповіді

Які автомобілі можна придбати у салонах АвтоТак?

Ми обрали найбільш популярні серед українців марки та моделі автомобілів і надаємо дуже широкий модельний ряд. Це автомобілі Opel, KIA, Chevrolet, ЗАЗ, Chery та інші, що представлені в мережі Корпорації "УкрАВТО" за програмами придбання у групах.

Які документи потрібні для укладання договору про адміністрування?
Для укладення договору про адміністрування потрібен паспорт та ідентифікаційний код. Крім того, необхідно ознайомитися із внутрішніми правилами надання фінансової послуги. Після формування групи підлягає сплаті Винагорода за послуги, пов`язані з включенням Договору до системи та формуванням групи у розмірі 4% (+ ПДВ) й при одержанні автомобіля - винагорода за послуги з передачі авто у розмірі 3% (+ПДВ) від вартості обраного автомобіля.
Який розмір внесків у системі АвтоТак?

Розмір щомісячного платежу залежить від моделі обраного автомобіля. Пропонуємо ознайомитися з нашим прайс-листом. Детальну інформацію ви можете отримати в салонах АвтоТак.

Де страхуються автомобілі?

Ми працюємо з однією з найкращих страхових компаній — «УНІКА», яка надає ексклюзивні умови, а саме можливість виплачувати річний страховий платіж як одноразово так і шляхом щомісячних внесків

Хто встановлює ціни на автомобілі?

Ціна на автомобіль — це та ціна, яку встановлює Постачальник автомобілів. Ми працюємо з офіційними дилерами Корпорації "УкрАВТО" на підставі договору на постачання автомобілів учасникам системи АвтоТак.

У чиїй власності перебуває отриманий автомобіль?

Автомобіль, який придбавається за системою АвтоТак реєструється на ім`я учасника та є його власністю.

Чи можу я розірвати договір?

1. Учасник, який не отримав автомобіль, має право достроково припинити договір, письмово повідомивши про це ТОВ "АВТО ПРОСТО". Порядок та строки повернення коштів встановлено у відповідному розділі договору.

2. Якщо учасник виявить бажання відмовитися від договору протягом 14 днів з дати його укладення, йому повертаються усі кошти, сплачені ним за договором.

3. Учасник, який вже отримав автомобіль, має право достроково припинити договір за умови повного виконання платіжних зобов`язань за договором.