Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

 

«Разом з авто отримай реальний подарунок!*»

 

Для клієнтів, які укладають договір в період із 01 жовтня 2015 року до 30 листопада 2015 року включно надається право на отримання однієї зі спеціальних пропозицій від  ТОВ «АВТО ПРОСТО» при отриманні Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак», викладеними в Договорі про адміністрування:

 

1) Право отримати Договір страхування автомобіля у подарунок*. За умовами акції страхування транспортного засобу здійснюється на 6 (шість) місяців по типу повного КАСКО**. Страхування здійснюється у страховій компанії за вибором ТОВ «АВТО ПРОСТО».

 

2) Право отримати газобалонне обладнання (ГБО) на автомобіль у подарунок* при отриманні Автомобіля.

 

3) Право отримати шини для авто у подарунок* при отриманні Автомобіля. Кількість шин не може перевищувати 4 (чотири) шт.

 

За умовами акції придбання та встановлення ГБО здійснюється виключно в офіційних сервісних центрах АТ «УкрАВТО».

 

 

* Під подарунком мається на увазі відшкодування витрачених коштів на придбання та встановлення ГБО або шин, або оплата страхового платежу страховій компанії за договором страхування. Сума коштів, що відшкодовується на ГБО або шини, не може перевищувати 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка була повідомлена Постачальником на день надання Права на отримання автомобіля. Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків згідно з Договором про адміністрування. В разі, якщо вартість придбання та встановлення ГБО або шин виявиться меншою, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни автомобіля, різниця не відшкодовується Учаснику.

 

Усі податки згідно із законодавством України сплачує Учасник.

Отримання однієї зі спеціальних пропозицій згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення від Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 1 (одного) календарного місяця після отримання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак» та наданням Учасником документів, що підтверджують придбання та встановлення ГБО або шин. Після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та подарунок не надається.

 

** Періодичний платіж за автомобіль Chevrolet Aveo разом із щомісячною винагородою складає 4081,87 грн на місяць, який розрахований згідно з ціною, встановленою Постачальником станом на 30.09.2015 р.

 

 

 

 

Зображення автомобіля наведено для ілюстрації та може відрізнятися від наявних у продажу у Постачальника. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак.

 

Заощаджуйте та насолоджуйтеся усіма перевагами власників нових автомобілів!

 

 

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АвтоТак та формування групи і передачу авто – по 3,6% з ПДВ від ціни авто.

 

 

Ліцензія Б/Н від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг.