Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

УМОВИ АКЦІЇ НА ВЕРЕСЕНЬ-ЛИСТОПАД 2017

 

G:\Алена\рабочие форматы\АВТОТАК\ПЕЧАТЬ\АКЦИЯ\2017\09 сентябрь 2017\09 сентябрь 2017\А1\AutoTAK_A1_gor.jpg

Для клієнтів, які укладають договір в період із 01 ВЕРЕСНЯ 2017 року по 30 ЛИСТОПАДА 2017 року включно надається право отримати на вибір одну зі спеціальних пропозицій* від ТОВ «АВТО ПРОСТО» після одержання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак» (далі Автомобіль):

1) Розбірний гараж для автомобіля у подарунок.*

2) Право отримати страхування Автомобіля у подарунок*. За умовами акції страхування Автомобіля здійснюється на 6 (шість) місяців по типу повного КАСКО. Страхування здійснюється в страховій компанії за вибором ТОВ «АВТО ПРОСТО».

3) Реєстрація Автомобіля в сервісних центрах МВС України у подарунок.*

 

G:\Алена\рабочие форматы\АВТОТАК\ПЕЧАТЬ\АКЦИЯ\2017\09 сентябрь 2017\09 сентябрь 2017\наклейка\ATak_Nakl_50x35_4-01.jpg

Отримання однієї зі спеціальних пропозицій згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення від Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 2 (двох) календарних місяців після отримання Автомобіля за системою «АвтоТак» разом з оригіналами документів, що підтверджують придбання розбірного гаражу, або реєстрацію Автомобіля в сервісних центрах МВС України та за умови належного виконання платіжних зобов’язань. В разі прострочення виконання платіжних зобов’язань Учасником або після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та не надаються.

*Під спеціальною пропозицією/подарунком мається на увазі:

 

·        відшкодування витрачених коштів на реєстрацію Автомобіля в сервісних центрах МВС України. Сума коштів, що відшкодовується, не може перевищувати 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка була повідомлена Постачальником на день надання Права на отримання Автомобіля. В разі, якщо вартість реєстрації Автомобіля в сервісних центрах МВС України виявиться меншою, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни Автомобіля, різниця відшкодуванню не підлягає.

·        оплата страхового платежу за договором страхування Автомобіля (отриманого за системою АвтоТак) по типу повного КАСКО строком на 6 (шість) місяців в страховій компанії обраній, Товариством.

·        відшкодування коштів, витрачених на придбання розбірного гаражу. Сума коштів, що відшкодовується не може перевищувати суми 2 (двох) Періодичних платежів за автомобіль, зазначений в Додатку №1 до Договору, розрахованих на день надання Права на отримання Автомобіля. В разі, якщо вартість розбірного гаражу для автомобіля виявиться більшою або меншою, ніж 2 (два) Періодичних платежі за Автомобіль, різниця не підлягає поверненню/ відшкодуванню Учаснику.

 

Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків на Графік внесків згідно з Договором про адміністрування. Відшкодування коштів здійснюється на підставі оригіналів документів, передбачених законодавством, які підтверджують сплату згідно з чинним законодавством платежів при реєстрації Автомобіля в сервісних центрах МВС України, або придбання розбірного гаражу для авто. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України.

Право скористатися умовами акції, викладеними вище, поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 вересня 2017 р. по 30 листопада 2017 р. включно. Дійсним вважається тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак та/або на сайті: www.autotak.com.ua. Зображення автомобіля та подарунків наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у продажу у Постачальника.

 

**Періодичний платіж за автомобіль ZAZ «Sens» разом із щомісячною винагородою складає 2353,79 грн на місяць, розрахований згідно з ціною, встановленою Постачальником станом на 31.10.2017 р.

 

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АвтоТак та формування групи – 4,8% з ПДВ від ціни авто, Винагорода за послуги Товариства з передачі авто – 3,6% з ПДВ від ціни авто.

ТОВ «АВТО ПРОСТО», безстрокова ліцензія від 15.09.2015 р., видана Нацкомфінпослуг

 

 

 

 

 

G:\Алена\рабочие форматы\АВТОТАК\ПЕЧАТЬ\АКЦИЯ\2017\09 сентябрь 2017\09 сентябрь 2017\ваучер\ATak_Vaucher-148,5x210_face-01.jpg