Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

УМОВИ АКЦІЇ НА БЕРЕЗЕНЬ-ЧЕРВЕНЬ 2016

 

«Яскраве майбутнє разом з АвтоТак»

 

 

Для клієнтів, які укладають договір в період з 01 березня 2016 року по 30 червня 2016 року включно надається право на отримання однієї зі спеціальних пропозицій* від  ТОВ «АВТО ПРОСТО» після одержання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак.

1) Реєстрація Автомобіля в органах МРЕВ у подарунок.*

2) Право отримати газобалонне обладнання (ГБО) на автомобіль у подарунок* при отриманні Автомобіля. За умовами акції придбання та встановлення ГБО здійснюється виключно в офіційних сервісних центрах АТ «УкрАВТО».

3) Право отримати Договір страхування автомобіля у подарунок*. За умовами акції страхування транспортного засобу здійснюється на 6 (шість) місяців по типу повного КАСКО. Страхування здійснюється у страховій компанії за вибором ТОВ «АВТО ПРОСТО».

 

*Під спеціальною пропозицією мається на увазі отримання Учасником системи «АвтоТак» відшкодування коштів, витрачених на реєстрацію Автомобіля у МРЕВ, або на придбання та встановлення ГБО, або оплата страхового платежу страховій компанії за договором страхування. Сума коштів, що відшкодовується на реєстрацію Автомобіля в органах МРЕВ, або на придбання та встановлення ГБО, не може перевищувати 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка була повідомлена Постачальником на день надання Права на отримання автомобіля. Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків на Графік внесків згідно з Договором про адміністрування. В разі, якщо вартість реєстрації Автомобіля у МРЕВ, або придбання та встановлення ГБО виявиться меншою, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни автомобіля, різниця не відшкодовується Учаснику.

Відшкодування коштів буде здійснюватися на підставі оригіналів документів, які підтверджують сплату передбачених чинним законодавством платежів при реєстрації Автомобіля в органах МРЕВ, або на придбання та встановлення ГБО. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України. Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків згідно з Договором про адміністрування. В разі, якщо розмір відшкодування виявиться меншим, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни автомобіля, різниця не підлягає готівковому чи безготівковому поверненню Учаснику. ТОВ «АВТО ПРОСТО» здійснює оплату за договором страхування після отримання від Учасника системи «АвтоТак» коштів в оплату податків, які оплачуються Товариством, як податковим агентом.

Право скористатися умовами акції, викладеними вище, поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 березня 2016 р. до 30 червня 2016 р. включно. Дійсним вважається тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак та/або на сайті: www.autotak.com.ua

Отримання однієї зі спеціальних пропозицій згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення від Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 1 (одного) календарного місяця після отримання Автомобіля за системою «АвтоТак» та наданням Учасником документів, що підтверджують придбання та встановлення ГБО або реєстрацію Автомобіля у МРЕВ. Після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та подарунок не надається.

Зображення автомобіля наведено для ілюстрації та може відрізнятися від наявних у продажу у Постачальника. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак.

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АвтоТак та формування групи і передачу авто – по 3,6% з ПДВ від ціни авто.

Безстрокова Ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг.