АвтоТак - єдина компанія з ліцензією на придбання авто у групах! 
Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook   Aвтотак на Twitter  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

Sens - від 2 390 грн/міс. CEE'D - від 5 805 грн/міс. RIO - від 5 330 грн/міс. Tiggo - від 4 753 грн/міс. Cruze - від 5 497 грн/міс. AVEO - від 4 787 грн/міс. SPORTAGE - від 7 299 грн/міс. ASTRA J - від 5 459 грн/міс. TRACKER - від 6 450 грн/міс. KIA Niro - від 8 787 грн/міс.

УМОВИ АКЦІЇ НА БЕРЕЗЕНЬ-КВІТЕНЬ 2017

 

«Коли мрії здійснюються!»*

 

Для клієнтів, які укладають договір в період із 01 березня 2017 року по 30 квітня 2017 року включно надається право на отримання однієї зі спеціальних пропозицій* від  ТОВ «АВТО ПРОСТО» після одержання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак» (далі Автомобіль):

 

1) Право отримати знижку 99,99% на щомісячну винагороду у складі шести щомісячних періодичних платежів.

 

2) Право отримати страхування Автомобіля у подарунок*. За умовами акції страхування Автомобіля здійснюється на 6 (шість) місяців по типу повного КАСКО. Страхування здійснюється у страховій компанії за вибором ТОВ «АВТО ПРОСТО».

 

3) Реєстрація Автомобіля в сервісних центрах МВС України у подарунок.*

 

 

 

*Під спеціальною пропозицією мається на увазі сплати Учасником системи «АвтоТак» лише 0,01% щомісячної винагороди у складі шести щомісячних періодичних платежів, які повинні сплачуватися не пізніше 15-го числа кожного місяця; або відшкодування коштів витрачених на реєстрацію Автомобіля в сервісних центрах МВС України, або оплата страхового платежу страховій компанії за договором страхування. Сума коштів, що відшкодовується на реєстрацію Автомобіля в сервісних центрах МВС України не може перевищувати 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка була повідомлена Постачальником на день надання Права на отримання Автомобіля. Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків на Графік внесків згідно з Договором про адміністрування. В разі, якщо вартість реєстрації Автомобіля в сервісних центрах МВС України виявиться меншою, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни Автомобіля, різниця не підлягає поверненню Учаснику.

Відшкодування коштів здійснюється на підставі оригіналів документів, передбачених чинним законодавством, які підтверджують сплату передбачених чинним законодавством платежів при реєстрації Автомобіля в сервісних центрах МВС України. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України.

Право скористатися умовами акції, викладеними вище, поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 березня 2017 р. по 30 квітня 2017 р. включно. Дійсним вважається тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак та/або на сайті: www.autotak.com.ua

Отримання однієї зі спеціальних пропозицій згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення від Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 1 (одного) календарного місяця після отримання Автомобіля за системою «АвтоТак» разом з оригіналами документів, що підтверджують реєстрацію Автомобіля в сервісних центрах МВС України та за умови належного виконання платіжних зобов’язань. В разі прострочення виконання платіжних зобов’язань Учасником або після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються, знижка або подарунок не надаються.

Зображення автомобіля та подарунків наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у продажу у Постачальника.

** Періодичний платіж за автомобіль ZAZ «Sens» разом із щомісячною винагородою складає 2390,41 грн на місяць, розрахований згідно з ціною, встановленою Постачальником станом на 31.03.2017 р.

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АвтоТак та формування групи і передачу авто – по 3,6% з ПДВ від ціни авто.

ТОВ «АВТО ПРОСТО», Безстрокова ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг.