Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

УМОВИ АКЦІЇ НА ЧЕРВЕНЬ-СЕРПЕНЬ 2017

 

Для клієнтів, які укладають договір в період із 01 червня 2017 року по 31 серпня 2017 року включно надається право отримати на вибір одну зі спеціальних пропозицій* від ТОВ «АВТО ПРОСТО» після одержання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак» (далі Автомобіль):

1) Реєстрація Автомобіля в сервісних центрах МВС України у подарунок.*

2) Путівка у подарунок* на 2 (дві) особи на відпочинок на курортах України за вибором клієнта: Коблево або Трускавець.

 

 

*Під спеціальною пропозицією/подарунком мається на увазі або відшкодування коштів, витрачених на реєстрацію Автомобіля в сервісних центрах МВС України, або відшкодування коштів, витрачених на відпочинок на 2 (дві) особи.

 

Сума коштів, що відшкодовується на реєстрацію Автомобіля в сервісних центрах МВС України, не може перевищувати 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка була повідомлена Постачальником на день надання Права на отримання Автомобіля. В разі, якщо вартість реєстрації Автомобіля в сервісних центрах МВС України виявиться меншою, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни Автомобіля, різниця не підлягає поверненню Учаснику. В разі, якщо вартість реєстрації Автомобіля виявиться більшою, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни Автомобіля, різниця відшкодовуванню не підлягає.

 

Розмір відшкодування вартості путівки на відпочинок на 2 (дві) особи не може перевищувати суми 2 (двох) Періодичних платежів за Автомобіль, зазначений в Додатку №1 до Договору, розрахованих на день надання Права на отримання Автомобіля. В разі, якщо вартість путівки на обраному курорті виявиться меншою, ніж 2 (два) Періодичних платежі за Автомобіль, різниця не підлягає поверненню Учаснику. В разі, якщо вартість путівки на обраному курорті виявиться більшою, ніж 2 (два) Періодичних платежі за Автомобіль, різниця відшкодовуванню не підлягає.

 

Відшкодування здійснюється шляхом зарахування авансових внесків на Графік внесків на умовах Договору про адміністрування. Відшкодування коштів здійснюється на підставі оригіналів документів, передбачених законодавством, які підтверджують сплату згідно з чинним законодавством платежів при реєстрації Автомобіля в сервісних центрах МВС України; або оригіналів документів, які підтверджують сплату путівки на відпочинок на 2 (дві) особи до курортів Коблево або Трускавець. Податки та збори підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України.

Право скористатися умовами акції, викладеними вище, поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 червня 2017 р. по 31 серпня 2017 р. включно. Дійсним вважається тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак.

Отримання однієї зі спеціальних пропозицій згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення від Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 2 (двох) календарних місяців після отримання Автомобіля за системою «АвтоТак» разом з оригіналами документів, що підтверджують реєстрацію Автомобіля в сервісних центрах МВС України або оплату путівки на відпочинок до курортів Коблево або Трускавець, за умови належного виконання платіжних зобов’язань. В разі прострочення виконання платіжних зобов’язань Учасником або після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та не надаються.

 

Зображення автомобіля та подарунків наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у продажу у Постачальника.

 

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АвтоТак та формування групи і передачу авто – по 3,6% з ПДВ від ціни авто.

ТОВ «АВТО ПРОСТО», безстрокова ліцензія від 15.09.2015 р., видана Нацкомфінпослуг.

 

 

**Періодичний платіж за автомобіль ZAZ «Sens» разом із щомісячною винагородою складає 2380,96 грн на місяць, розрахований згідно з ціною, встановленою Постачальником станом на 30.06.2017 р.