Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

АКЦІЯ!
Авто обираєш – з подарунками рушаєш!

 

Для клієнтів, які укладають договір в період із 01 січня 2015 року до 28 лютого 2015 року включно надається право отримати за своїм вибором  один із подарунків від ТОВ «АВТО ПРОСТО» при отриманні Автомобіля, наданого згідно за умовами системи «АвтоТак», викладеними в Договорі про адміністрування.

 Під подарунком мається на увазі Право отримати відшкодування коштів, витрачених на реєстрацію Автомобіля в РЕП ДАІ МВС України, або відшкодування коштів, витрачених на одне Технічне Обслуговування Автомобіля, отриманого за умовами системи АвтоТак. Відшкодування коштів буде здійснюватися на підставі оригіналів документів, які підтверджують сплату передбачених чинним законодавством  України платежів при реєстрації Автомобіля в реєстраційних органах ДАІ МВС України, або при проходженні Технічного Обслуговування автомобіля відповідно. Сума коштів, що відшкодовується, не може перевищувати 4% (чотирьох відсотків) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка діяла на день надання Права на отримання Автомобіля. Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків згідно з Договором про адміністрування. В разі, якщо розмір відшкодування виявиться меншим, ніж 4% (чотири відсотки) від ціни Автомобіля, різниця не підлягає поверненню Учаснику. Отримання відшкодування коштів, витрачених на реєстрацію Автомобіля в РЕП ДАІ МВС України, згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 1 (одного) календарного місяця після отримання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак».

Отримання відшкодування коштів, витрачених на Технічне Обслуговування Автомобіля,  згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 36 (тридцяти шести) календарних місяців після отримання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак».

Після спливу вказаних термінів письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та відшкодування коштів не здійснюється.

 

Усі податки згідно із законодавством України сплачує Учасник. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України.

 

Право скористатися умовами акції, викладеними вище, поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 січня 2015 р. до 28 лютого 2015 р. включно. Вважається дійсним тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування.

 

Насолоджуйтеся додатковими перевагами у ВЛАСНОМУ АВТОМОБІЛІ!

 

 

ТОВ «АВТО ПРОСТО» Ліцензія Серія АЕ № 198421 від 15.01.2013 р. видана Нацкомфінпослуг.

 

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи та формування групи і передачу авто – по 3,6% з ПДВ від ціни авто.

 

**Періодичні платежі за автомобілі ZAZ Vida та KIA Rio разом із щомісячною винагородою складають відповідно 3240,19 грн та 5325,45 грн  на місяць і розраховані згідно з ціною, встановленою Постачальником станом на 31.01.2015 року. Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятись від наявних у продажу.

ВАУЧЕР