Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

 
 СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Придбай автомобіль та отримай реєстрацію в МРЕВ у 

ПОДАРУНОК!

Надається право отримати спеціальну пропозицію від ТОВ «АВТО ПРОСТО» :

Право отримати відшкодування коштів*, витрачених на реєстрацію в МРЕВ Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак», викладеними у Договорі про адміністрування. Відшкодування коштів буде здійснюватися на підставі копій та/або оригіналів документів, які підтверджують сплату передбачених чинним законодавством платежів при реєстрації Автомобіля в органах МРЕВ. Сума коштів, що відшкодовується,  не може перевищувати 4% (чотири відсотки) від ціни Автомобіля зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка діяла на день надання Права на отримання автомобіля. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України. Відшкодування коштів здійснюється шляхом нарахування авансових внесків згідно з Договором про адміністрування. В разі, якщо розмір відшкодування виявиться меншим, ніж 4% від Ціни автомобіля, різниця не підлягає готівковому чи безготівковому поверненню Учаснику.
Право скористатися умовами акції, викладеними вище,  поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 березня 2014 р. до 30 квітня 2014 р. включно. Вважається дійсним тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування. Щасливої дороги та можливості насолоджуватися додатковими перевагами у власному Автомобілі!
Ліцензія Серія АЕ № 198421 від 15.01.2013 р. видана Нацкомфінпослуг* Усі податки згідно із законодавством України сплачує Учасник.
Отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції здійснюється згідно письмового звернення учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує календарного місяця після отримання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак». Після спливу вказаного строку, письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та відшкодування коштів не здійснюється.

ВАУЧЕР