Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ!
Разом з Авто 1 з 5 святкових подарунків на вибір!

Для клієнтів, які укладають договір в період із 01 грудня 2014 року до 31 грудня 2014 року включно надається право отримати за своїм вибором одну зі спеціальних пропозицій від ТОВ «АВТО ПРОСТО» при отриманні Автомобіля, наданого згідно за умовами системи «АвтоТак», викладеними в Договорі про адміністрування.

 

1)       Право отримати застрахований автомобіль. За умовами акції страхування транспортного засобу здійснюється на 5 (п’ять) місяців по типу повного КАСКО*. Страхування здійснюється у страховій компанії за вибором ТОВ «АВТО ПРОСТО».

2)       Право отримати відшкодування коштів*, витрачених на реєстрацію Автомобіля в РЕП ДАІ МВС України. Відшкодування коштів буде здійснюватися на підставі оригіналів документів, які підтверджують сплату передбачених чинним законодавством платежів при реєстрації Автомобіля в реєстраційних органах ДАІ МВС України. Сума коштів, що відшкодовується, не може перевищувати 4% (чотирьох відсотків) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка діяла на день надання Права на отримання Автомобіля. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України. Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків згідно з Договором про адміністрування. В разі, якщо розмір відшкодування виявиться меншим, ніж 4% від ціни Автомобіля, різниця не підлягає поверненню Учаснику.

3)       Право отримати до 100 л бензину марки А-95 у подарунок.** 

4)       Право отримати зимові шини у подарунок**. Кількість зимових шин не може перевищувати 4 (чотири) шт.

5)       Право отримати автоаксесуар або інший автотовар за власним вибором Учасника у подарунок**.

Вартість обраного подарунку згідно з п. 3, 4, 5 не може перевищувати суми 2 (двох) періодичних платежів за Автомобіль, зазначений у Додатку №1 до Договору, розрахованих на день надання права на отримання Автомобіля. В разі, якщо вартість обраного подарунку виявиться меншою, ніж 2 (два) періодичних платежі за Автомобіль, різниця Учаснику не відшкодовується.

 

Право скористатися умовами акції, викладеними вище,  поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період

з 01 грудня 2014 р. до 31 грудня 2014 р. включно.

Вважається дійсним тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування.

 

Насолоджуйтеся додатковими перевагами у ВЛАСНОМУ АВТОМОБІЛІ!

 

* Усі податки згідно із законодавством України сплачує Учасник.

** Під подарунком мається на увазі його придбання за 1 (одну) грн.

Отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції здійснюється згідно з письмовим зверненням Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує календарного місяця після отримання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак». Після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та відшкодування коштів не здійснюється.

 

ТОВ «АВТО ПРОСТО» Ліцензія Серія АЕ № 198421 від 15.01.2013 р. видана Нацкомфінпослуг.

 

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи та формування групи і передачу авто – по 3,6% з ПДВ від ціни авто.

 

*Періодичний платіж за автомобіль ZAZ Сенс  разом із щомісячною винагородою складає 1536,51 грн на місяць і розрахований згідно з ціною, встановленою Постачальником. Зображення автомобіля наведено для ілюстрації та може відрізнятись від наявних в продажу.

ВАУЧЕР