Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

УМОВИ АКЦІЇ НА ГРУДЕНЬ 2016 - ЛЮТИЙ 2017

 

«Разом з АВТО один із подарунків на вибір:

ГБО, або КАСКО, або зимові шини!»*

 

Для клієнтів, які укладають договір в період із 01 грудня 2016 року по 28 лютого 2017 року включно надається право на отримання однієї зі спеціальних пропозицій* від  ТОВ «АВТО ПРОСТО» після одержання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак» (далі Автомобіль):

 

1) Право отримати газобалонне обладнання (ГБО) на Автомобіль у подарунок* після його отримання. За умовами акції придбання та встановлення ГБО здійснюється виключно в офіційних сервісних центрах АТ «УкрАВТО».

 

2) Право отримати комплект зимових шин для авто у подарунок* при отриманні Автомобіля. Кількість шин не може перевищувати 4 (чотири) шт.

 

3) Право отримати страхування Автомобіля у подарунок*. За умовами акції страхування Автомобіля здійснюється на 6 (шість) місяців по типу повного КАСКО. Страхування здійснюється у страховій компанії за вибором ТОВ «АВТО ПРОСТО».

 

*Під спеціальною пропозицією мається на увазі відшкодування коштів, витрачених на придбання та встановлення ГБО або шин; або оплата страхового платежу страховій компанії за договором страхування. Сума коштів, що відшкодовується на ГБО або шини не може перевищувати 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка була повідомлена Постачальником на день надання Права на отримання Автомобіля. Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків на Графік внесків згідно з Договором про адміністрування. В разі, якщо вартість комплекту зимових шин або вартість на придбання та встановлення ГБО виявиться меншою, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни Автомобіля, різниця не підлягає поверненню Учаснику.

Відшкодування коштів здійснюється на підставі оригіналів документів, передбачених чинним законодавством, які підтверджують оплату Учасником комплекту зимових шин для Автомобіля, або на придбання та встановлення ГБО. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України. Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків згідно з Договором про адміністрування.

Право скористатися умовами акції, викладеними вище, поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 грудня 2016 р. по 28 лютого 2017 р. включно. Дійсним вважається тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак.

 Отримання однієї зі спеціальних пропозицій згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення від Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 2 (двох) календарних місяців після отримання Автомобіля за системою «АвтоТак» разом з оригіналами документів, що підтверджують придбання комплекту зимових шин або придбання та встановлення ГБО. Після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та подарунок не надається.

Зображення автомобіля та подарунків наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від наявних у продажу у Постачальника.

** Періодичний платіж за автомобіль ZAZ «Forza» разом із щомісячною винагородою складає 3077,25 грн на місяць, розрахований згідно з ціною, встановленою Постачальником станом на 31.01.2017 р.

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АвтоТак та формування групи і передачу авто – по 3,6% з ПДВ від ціни авто.

ТОВ «АВТО ПРОСТО», Безстрокова ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг.