Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   0 800 500 348 (безкоштовно з мобiльних та стацiонарних телефонiв в межах України)
 
 

CEE'D - від 8 714 грн/міс. RIO - від 8 280 грн/міс. Tiggo - від 7 090 грн/міс. SPORTAGE - від 12 620 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 7 575 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 333 грн/міс. LADA 4x4 - від 6 010 грн/міс. X-RAY - від 7 449 грн/міс. VESTA - від 6 645 грн/міс. JAC J4 - від 5 819 грн/міс. JAC S2 - від 6 557 грн/міс.

Раз, два, три...Танцюй!

10.10.2009

«Танці – це моя мрія. Я не змогла реалізувати її колись, в дитинстві. А от тепер моя мрія збулася», - з захопленням розповідає учасниця проекту «Танцюють зірки Житомира» Тетяна Білеуш. 

«Оцінюватись буде в першу чергу артистизм, – зазначив головний хореограф проекту Олександр Висоцький. – На другому місці буде танцювальна майстерність». Секретом залишився склад журі, яке буде оцінювати роботу пар. З учасниками працюють чотири професійні хореографи.

Організаторами шоу є Марина Вілецька (ТОВ «АВТО ПРОСТО» у м. Житомирі), Олена Ващенко (ТМ «Крупинка») та Іван Кваша (Студія «Ц-ТВ»).

«Танець – це життя. В людини, яка відчула ритм, по-справжньому перейнялася музикою, рано чи пізно неодмінно виникне потреба опанувати правила етикету, в неї розвиватиметься внутрішня культура. Наша мета – саме через танець об’єднувати і розвивати бізнес-середовище нашого краю», - розповідає Марина Вілецька.

Перед організаторами постало завдання створити шоу, якого досі не було у Житомирі, шоу, на яке всі чекають. Отож, спеціаліст із продажу ТОВ «АВТО ПРОСТО» Тетяна Білеуш має велику відповідальність перед компанією, адже саме їй належить достойно представляти АВТОТАК у Житомирі. 

Протягом всього Проекту з учасниками працюватимуть справжні професіонали: і стилісти, і перукарі, і візажисти. Вже зараз пари думають про зручне взуття для танцю та костюми, в яких їх вперше побачить житомирська публіка.

Затанцюють зірки житомирського бізнесу 2 жовтня. На танцполі пари продемонструють вміння танцювати полонез та візитку-презентацію.Кожна пара вже отримала свій номер та почала активно готуватись до першого танцювального виходу.

За результатами голосування тільки одна пара залишиться на фініші. Але заряд позитивної енергії танцю, безсумнівно, вже зараз передався кожному учаснику.