Головна
Карта сайту
Контакти
Aвтотак на Facebook  Aвтотак на Twitter   044 230 02 35 (вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора)
 
 

CEE'D - від 9 077 грн/міс. RIO - від 9 363 грн/міс. Tiggo - від 9 283 грн/міс. SPORTAGE - від 14 068 грн/міс. Niro - від 12 563 грн/міс. NIVA - від 8 224 грн/міс. Stonic - від 9 071 грн/міс. LADA GRANTA - від 5 518 грн/міс. LADA 4x4 - від 5 672 грн/міс. X-RAY - від 6 931 грн/міс. VESTA - від 7 052 грн/міс. JAC J4 - від 6 535 грн/міс. JAC S2 - від 6 819 грн/міс.

 «Придбай авто та отримуй реєстрацію авто у МРЕВ

у подарунок!**»

 

Для клієнтів, які укладають договір в період із 01 червня 2015 року до 31 серпня 2015 року включно надається право на отримання спеціальної пропозиції від  ТОВ «АВТО ПРОСТО» при отриманні Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак», викладеними в Договорі про адміністрування.

 

Під спеціальною пропозицією мається на увазі отримання відшкодування коштів*, витрачених на реєстрацію у МРЕВ Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак», викладеними у Договорі про адміністрування. Відшкодування коштів буде здійснюватися на підставі оригіналів документів, які підтверджують сплату передбачених чинним законодавством платежів при реєстрації Автомобіля в органах МРЕВ. Сума коштів, що відшкодовується, не може перевищувати 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка була повідомлена Постачальником на день надання Права на отримання автомобіля. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України. Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків згідно з Договором про адміністрування. В разі, якщо розмір відшкодування виявиться меншим, ніж 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від Ціни автомобіля, різниця не підлягає готівковому чи безготівковому поверненню Учаснику.

 

Право скористатися умовами акції, викладеними вище, поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 червня 2015 р. до 31 серпня 2015 р. включно.

Вважається дійсним тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак та/або на сайті: www.autotak.com.ua

 

*Усі податки згідно із законодавством України сплачує Учасник.

Отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення від Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 1 (одного) календарного місяця після отримання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак». Після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються.

 

Заощаджуйте та насолоджуйтеся усіма перевагами власників нових автомобілів!

 

 

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи та формування групи і передачу авто – по 3,6% з ПДВ від ціни авто.

 

* 1,33% від ціни обраного автомобіля – це розрахунок у відсотках Періодичного платежу – 0,8333% - разом із Щомісячною винагородою – 0,5% ПДВ включно.

 

** Акція триває з 01 червня 2015 р. по 31 серпня 2015 р. включно та діє на всій території України. Реєстрація Автомобіля у МРЕВ означає відшкодування витрачених коштів  на реєстрацію Авто, отриманого за системою «АвтоТак», в органах МРЕВ. Сума коштів, що відшкодовується, не може перевищувати 3,5% (три цілих і п’ять десятих відсотки) від ціни Автомобіля, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка була повідомлена Постачальником на день надання Права на отримання автомобіля. Усі податки згідно із законодавством України сплачує Учасник.

Зображення автомобіля наведено для ілюстрації та може відрізнятися від наявних у продажу у Постачальника. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак та/або на сайті: www.autotak.com.ua

 

Ліцензія Серія АЕ №198434 від 18.02.2015 р. видана Нацкомфінпослуг.